.:: مجله طب نما - اخبار - جهانبخش: در زمانی مناسب به لیگ انگلیس آمدم؛ بی‌صبرانه منتظر شروع فصل هستم ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

جهانبخش: در زمانی مناسب به لیگ انگلیس آمدم؛ بی‌صبرانه منتظر شروع فصل هستم

به گزارش وبسایت نود، علیرضا جهانبخش که با مبلغ ۱۷ میلیون پوند از آلکمار به برایتون انگلیس پیوست و قراردادی ۵ ساله با این تیم لیگ برتری امضا کرد، در نخستین مصاحبه خودش با وبسایت رسمی برایتون درباره دلایل انتخاب این تیم و بازی در لیگ انگلیس صحبت کرده است. 

جهانبخش ۲۴ ساله که فصل گذشته با ۲۱ گل زده آقای گل لیگ هلند شد به وبسایت باشگاه برایتون گفته:

واقعا از پیوستن به برایتون خوشحالم. واقعا مشتاق ملاقات با مسئولان و بازدید از امکانات باشگاه بودم. پروسه طولانی طی شد تا تیم بعدی خودم را انتخاب کنم اما در نهایت تصمیم به انتخاب برایتون گرفتم و از این تصمیم خودم بسیار خوشحال هستم. 

۳ سال پیش فرصت پیوستن به برایتون را داشتم و با اینکه می دانستم حضور در این تیم فرصت خوبی برای من خواهد بود اما احساس کردم هنوز زمان مناسبی برای حضور در فوتبال انگلیس نیست. حالا پس از ۳ سال به اینجا آمدم و واقعا مشتاق آغاز تمریناتم و ملاقات با همبازیان جدیدم هستم. 

یکی از دلایلم برای انتخاب برایتون، احساس خوبی که نسبت به این باشگاه و جو اطرافش داشتم بود. ۳ سال پیش چیز زیادی راجع به برایتون نمی دانستم اما الان اطلاعات زیادی دارم. این دلایل باعث شد که این باشگاه شگفت انگیز را انتخاب کنم. فصل پیش نتایج و بازی های برایتون را دنبال می کردم. در پایان فصل پیش تصمیم به ترک آلکمار گرفتم و با افراد مورد اعتمادم برای انتخاب تیم بعدی خودم مشورت کردم. اکثر آن ها نظر مثبتی نسبت به برایتون داشتند. 

برای کمک به تیم و اینکه بازیکن مهمی شوم به اینجا آمدم. همیشه برای من مهم بوده در هر تیمی که بازی می کنم، بهترین عملکردم را برای تیم و هواداران ارائه دهم. برای فرا رسیدن چنین روزی و امضای قرارداد با برایتون لحظه شماری می کردم. بالاخره همه چیز تمام شد و حالا بی صبرانه منتظر آغاز تمرینات و ملاقات با هواداران هستم. برایتون بازیکنان خوبی دارد و پس از صحبت با مربی تیم واقعا احساس خوبی نسبت به تاکتیک و سبک بازی تیم دارم. 

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا