.:: مجله طب نما - اخبار - مرتضی تبریزی: دوست دارم فضای جدیدی را تجربه کنم ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

مرتضی تبریزی: دوست دارم فضای جدیدی را تجربه کنم

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در نقل و انتقالات عملکرد جالب توجهی نداشته و حالا این تیم با کمبود بازیکن در خط حمله مواجه است. مرتضی تبریزی دومین گلزن برتر فصل گذشته استقلال هدف نقل و انتقالاتی این تیم قرار گرفته است و باشگاه ذوب آهن نیز امروز به صورت رسمی و مکتوب پاسخ باشگاه استقلال را داد و مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان بابت رضایتنامه این بازیکن درخواست کرد.

مرتضی تبریزی در این رابطه اظهار داشت: در جریان مذاکرات دو باشگاه استقلال و ذوب آهن هستم و امیدوارم اتفاقی بیفتد که هم به نفع من باشد و هم به نفع دو باشگاه استقلال و ذوب آهن.

وی افزود: من یک فصل دیگر با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارم و اختیارم در دست مدیران این باشگاه است. در واقع تصمیم گیرنده در این زمینه من نیستم و تابع تصمیمی هستم که باشگاه ذوب آهن می گیرد. شخصا دوست دارم اتفاقی بیفتد که نه سیخ بسوزد و نه کباب.

مهاجم ذوب آهن تصریح کرد: سالها در ذوب آهن زحمت کشیدم و برای سربلندی این تیم و پیشرفت خودم تا سرحد امکان تلاش کردم. الان هم دوست دارم فضای جدیدی را تجربه کنم. اما همانطور که گفتم یک فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم. ذوب آهن و استقلال هر دو تیم های بزرگ و ارزشمندی هستند و حضور در هر یک از دو تیم برای من افتخار است.

تبریزی در خصوص بازی هفته اول ذوب آهن مقابل نساجی بیان داشت: این اولین بازی نساجی در تاریخ حیاتش در لیگ برتر است و برای آنها بسیار مهم است. این موضوع انگیزه نساجی را برای این بازی بسیار زیاد می کند و ممکن است کار ما را دشوار کند. اما خب تیم ذوب آهن تیمی بسیار باتجربه است و ما برای کسب نتیجه به مازندران آمده‌ایم.

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا