.:: مجله طب نما - اخبار - کی روش استنلی در کنار جادوگر و ادینیو؛ برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر تا هفته یازدهم ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

کی روش استنلی در کنار جادوگر و ادینیو؛ برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر تا هفته یازدهم

به گزارش وب سایت نود، کی‌روش استنلی بازیکن مؤثر و گلزن اول سپاهان در این فصل که چند بازی ابتدای فصل را بدون گل زده پشت سر گذاشته بود، در شش بازی گذشته تیمش موفق شد ۹ بار برای تیمش گلزنی کند و آمار بسیار خوبی را در بین بازیکنان خارجی لیگ برتر ایران به نام خود ثبت کند. او در ۱۱ بازی که در این فصل برای سپاهان به میدان رفته، ۹ گل برای زردپوشان به ثمر رسانده است که شش گل را با ضربه سر وارد دروازه حریفان کرد و در این هفته برای اولین بار در جریان بازی با پای راست تیر خلاص را به دروازه حریف شلیک کرد. زدن ۹ گل در ۱۱ بازی لیگ برتر ایران بهترین آماری است که تا کنون به ثبت رسیده و پیش از این تنها دو بازیکن دیگر توانسته بودند چنین آماری را به نام خود ثبت کند؛ لوسیانو ادینیو و علی کریمی.

سرمربی این روزهای سپیدرود رشت در نهمین دوره لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم با ۹ گل زده صدرنشین جدول گلزنان بود. علی کریمی با پیراهن استیل آذین پس از گلزنی در پنج هفته ابتدایی، چند هفته ای در گلزنی موفق نبود تا اینکه در هفته دهم بار دیگر پایش به گلزنی باز شد و در پایان هفته یازدهم، ۹ گل برای تیمی که عمر حضورش در فوتبال ایران چند سالی بیشتر نبود، به ثمر رساند. او ۵ بار از نقطه پنالتی برای استیل آذین گل زد. در پایان این دوره، علی کریمی با ۱۴ گل در کنار لوسیانو ادینیو در رده سوم جدول گلزنان قرار گرفت؛ عماد رضا مهاجم عراقی با ۱۹ برترین گلزن فصل شد. 

مهاجم سابق تیم های تراکتورسازی و مس کرمان در دهمین دوره رقابت های لیگ برتر در تیم کرمانی توپ می زد و بازی های بسیار درخشانی به نمایش گذاشت. ادینیو در پایان هفته یازدهم توانست ۹ گل به ثمر برساند تا در صدر جدول گلزنان لیگ برتر دهم قرار گیرد؛ اتفاقی که در این هفته هم برای کی‌روش استنلی تکرار شد تا برترین گلزن فعلی لیگ برتر ایران لقب بگیرد. در پایان رقابت های لیگ برتر دهم، لوسیانو ادینیو ۲۲ گل برای مس کرمان زد و دومین گلزن برتر فصل لقب گرفت. رضا نوروزی مهاجم فولاد خوزستان در یک فصل درخشان و رؤیایی با ۲۴ گل زده عنوان آقای گل فصل را به خود اختصاص داد.

عملکرد لوسیانو ادینیو و کی روش استنلی از این لحاظ به یکدیگر شباهت دارند که هر دو آنها تا پایان هفته یازدهم، در نیمی از بازیها نتوانستند برای تیم هایشان گلزنی کنند. ادینیو در لیگ برتر نهم در پنج بازی برای مس کرمان در نقش گلزن ظاهر شد که درخشان ترین نمایش او در هفته چهارم برابر شهرداری تبریز بود که در این بازی پنج گل به ثمر رساند. کی‌روش استنلی هم در پنج بازی ابتدایی این فصل نتوانست برای سپاهان گلی بزند اما در شش بازی بعد به خوبی این نقش را برای تیمش ایفا کرد تا در آستانه رسیدن به رکورد ساسان انصاری (گلزنی در بیشترین بازی متوالی) در تاریخ لیگ برتر قرار بگیرد.

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا