.:: مجله طب نما - اخبار - شفر: دیدار پرسپولیس و سایپا را دیدم، بازی سختی در انتظار استقلال است ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

شفر: دیدار پرسپولیس و سایپا را دیدم، بازی سختی در انتظار استقلال است

به گزارش وب سایت نود، وینفرد، شفر سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در جام حذفی اظهار کرد: بازی حذفی همیشه یک بازی ویژه و سطح بالاست. من امروز بازی سایپا با خودمان و پرسپولیس را دیدم. بازی سخت و محکمی خواهد بود. ما می‌خواهیم بهتر عمل کنیم و صعود کنیم و برای این کار باید در زدن ضربه آخر دقت کنیم. بازی با سپاهان را بار دیگر دیدم و باید موقعیت‌های بیشتر و بهتری ایجاد کنیم. باید برای هر گل، سه موقعیت خوب ایجاد کنیم تا بتوانیم در گلزنی موفق باشیم و بازی را ببریم. باید ۹۰ دقیقه تمرکز خود را حغظ کنیم. در بازی قبل یک لحظه دست از جنگیدن و تمرکز کردن برداشتیم و گل خوردیم. باید هم در زمان دفاع و هم در حمله بهتر عمل کنیم تا بتوانیم موفق شویم و بازی را ببریم.

او درباره آمادگی تیمش برای بازی بیش از ۹۰ دقیقه گفت: ما از نظر آمادگی جسمانی مشکلی نداریم اما دوست دارم در ۹۰ دقیقه به برتری برسیم. از لحاظ آمادگی جسمانی شرایط خوبی داریم و حتی پنالتی‌زن‌های خوبی داریم اما مطلوب برای ما صعود در ۹۰ دقیقه است.

او درباره محروم‌ها و مصدومان تیمش هم گفت: وریا بعد از بازی قبل، دو جلسه مصدوم است. محمدی‌مهر را داریم که می‌تواند جایگزین وریا شود. تکلیف کریمی امروز مشخص می‌شود و پژمان منتظری هم به بازی نمی‌رسد.

سرمربی استقلال درباره تیم داوری بازی فردا هم گفت: در دیدار قبل برای اولین بار درباره داوری صحبت کردم. من رسانه‌ها را نمی‌توانم بخوانم اما در تلویزیون دیدم که دو پنالتی برای ما گرفته نشد. یک بار روی دانشگر و یک بار دیگر روی فرشید باقری. بازیکن سپاهان که شیرجه زد، پنالتی گرفتند اما کمک داور شجاعت و شخصیتش را نشان داد و تصمیم را برگرداند. وقتی داور ندیده، چه کار می‌توان انجام داد؟ ما داوران خوب و بهتر از آسیا داریم و نمی‌خواهم درباره آن‌ها منفی صحبت کنم. ما نباید درباره داوری صحبت کنیم. داور سنگاپوری بازی ما با السد همواره به ژاوی احترام می‌گذاشت و دائما می‌گفت آقای ژاوی و به او تعظیم می‌کرد و از او تشکر می‌کرد. در دیدار با سپاهان خوب جنگیدیم و فقط یک لحظه تمرکزمان از دست رفت. امیدوارم در بازی‌های ما داوران خطاهایی که روی ما انجام می‌شوند را ببینند. دوخطا روی بازیکنان ما انجام شد، یکی روی باقری و دیگری روی دانشگر. داور می‌توانست هر کدام را پنالتی بگیرد.

او در پایان گفت: این نکته راجع بازی قبل و بعد نیست. من چندین بار با مدیرعامل درباره مسائل باشگاه صحبت کردم. آینده‌نگری خوبی نسبت به استقلال دارد و تفاهم زیادی داریم. وقتی جوانانی مثل صیادمنش، آقایی و آذری را داریم باید فرصت داده شود تا روز به روز بهتر شوند. بهتر است بازیکن جوان در زمان اضافه شود تا بهترین عملکرد را داشته باشند. استقلال و پرسپولیس بهترین تیم‌های ایران هستند و من به جوانانم اعتماد دارم. دو راه داریم که یکی مربوط به دو، سه سال قبل می‌شود و یکی به آینده باشگاه. کار ما برای یک ماه، دو ماه یا شش ماه نیست بلکه برای چهار سال است. شاید چهار سال دیگر همین حرف‌ها را برای من یادآوری کنید. برای اولین بار نیست که این کار را می‌کنم. بازیکنان جوان به حمایت هواداران نیاز دارند و این آینده فوتبال ایران و استقلال است و بازیکنان بزرگ زیادی از جوانان به رده‌های بالاتر راه یافته‌اند و مطمئنا این‌ کار بهترین راه برای مردم و فوتبال ایران خواهد بود. یک بازیکن اگر پاس اشتباه دهد در بازی بعد بهتر می‌شود.

وبسایت نود

  

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا