.:: مجله طب نما - اخبار - دادگاه اسیدپاشی افسریه تهران برگزار شد ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

دادگاه اسیدپاشی افسریه تهران برگزار شد

وکیل مدافع "فاطمه" -فردی که آبان ماه 95 در افسریه تهران قربانی اسیدپاشی شد- از برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده موکلش در روز جاری خبر داد و گفت که درخواست موکلش از دادگاه قصاص است.

جواد پارسا در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: جلسه رسیدگی به پرونده «فاطمه» -قربانی اسیدپاشی در افسریه تهران- امروز (سه‌شنبه) در شعبه دو دادگاه کیفری یک تهران با حضور قاضی پرونده، موکلم، متهمه و وکیل تسخیری او برگزار شد.

وی افزود: با توجه به اینکه قاضی رسیدگی کننده اشراف کامل به این پرونده داشتند، عدم پاسخ قانع کننده‌ متهمه به سوالات قاضی و تعارضات بسیاری که در پرونده وجود داشت، انکار بلاوجه متهمه را بیش از پیش نمایان کرد و تردیدی در انتساب این عمل به وی باقی نماند.

وکیل مدافع "فاطمه.ق" اضافه کرد: با توجه به صدمات وارد شده به موکلم مبنی بر اینکه بینایی یک چشمش را از دست داده و یک گوش‌ و لبهایش از بین رفته، موکلم از دادگاه درخواست قصاص داشتند.

پارسا خاطرنشان کرد: در پایان قاضی ختم رسیدگی به پرونده را اعلام کرد و قرار شد که بعد از تکمیل و دریافت نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی حکم صادر شود.

به گزارش ایسنا، ۲۴ آبان‌ماه سال ۹۵، قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران از وقوع یک فقره اسیدپاشی در منطقه افسریه خبر داد و در این باره به ایسنا، گفت: ساعت ٩صبح روز (۲۴ آبان) در منطقه افسریه، خیابان سی‌ام، خانمی ٢٣ ساله اعلام کرد، زمانی که در منزل زن برادر خود حضور داشته و خواب بوده، مشاهده می‌کند که زن برادر وی در حال خفه کردنش است که پس از بیداری با وی درگیر شده، ولی در این حین زن برادرش اقدام به پاشیدن اسید بر صورتش می‌کند.

وی افزود: هر دو نفر مصدوم و در بیمارستان بستری هستند اما شدت مصدومیت خانمی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته، شدید بوده و در ناحیه سر، صورت و بدن است.

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس(تماس ، پیامک) :

09303030352

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا