.:: مجله طب نما - اخبار - دورتموند ۳-۲ بایرن مونیخ؛ بازگشت کلاسیک زردها در درکلاسیکر ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

دورتموند ۳-۲ بایرن مونیخ؛ بازگشت کلاسیک زردها در درکلاسیکر

بایرن مونیخ در حالی که دو بار در مقابل دورتموند پیش افتاد، در نهایت بازی برده را با باخت عوض کرد تا با تحمل سومین شکست فصل، حالا هفت امتیاز با تیم صدرنشین فوتبال آلمان فاصله باشد.

در حساسترین بازی نیم فصل اول فوتبال آلمان، دورتموند شنبه شب از هفته یازدهم بوندس لیگا میزبان بایرن مونیخ بود. بازی با شور و حرارت خاصی آغاز شد و هر چه از دقایق ابتدایی فاصله گرفتیم، انگیزه و جدیت بازیکنان دو تیم برای رسیدن به دروازه حریف بیشتر شد.

نیمه اول را باید به نام بایرن مونیخ نوشت، یاران کواچ در نیمه نخست مسلط تر و بهتر از حریف خود کار کردند و البته موقعیت های بیشتری هم ساختند و با شایستگی توانستند به گل برسند. دقیقه ۲۶ بود که بعد از یک رفت و برگشت توپ در پشت محوطه، سانتر خوب نبری، لواندوفسکی را صاحب موقعیت مناسبی کرد، مهاجم سابق دورتموند نیز با ضربه سر دروازه رقیب را باز کرد تا بازی ۱-۰ شود و بایرن با همین نتیجه به رختکن برود.

در نیمه دوم، دورتموند شروعی توفانی داشت. یاران فاوره دقیقه ۴۸ روی حرکت رویس و خطای نویر روی این بازیکن، به پنالتی رسیدند. رویس پشت توپ ایستاد و بازی را ۱-۱ کرد. اما این پایان کار بایرن نبود.

تیم کواچ روی یک حرکت تیمی فوق العاده و باز هم به لطف هنرنمایی نبری، و پاس خوب کیمیش به دهانه دروازه، توسط لواندوفسکی به گل بعدی رسید تا بار دیگر تیم برنده زمین شود. بعد از این گل دورتموند با حضور آلکاسر شکل هجومی تری به خود گرفت و حملات متعددی خلق کرد. به وضوح عملکرد آن ها در نیمه دوم بهبود یافته بود.

دقیقه ۶۷ سانتر پیشژک از جناح راست با ضربه سرضرب و دیدنی رویس همراه شد و توپ به گوشه دروازه رفت تا بازی باز هم مساوی شود. شش دقیقه بعد، دورتموند روی یک ضدحمله کلاسیک و ضربه عالی آلکاسر در موقعیت تک به تک به گل بعدی رسید تا بازی ۳-۲ شود.

بایرن مونیخ برای رسیدن به گل تلاش زیادی کرد و اگرچه لواندوفسکی در نیمه دوم دو بار هم دروازه حریف را باز کرد ولی گل های او به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

با این پیروزی، اختلاف بایرن مونیخ و دورتموند در صدر به هفت امتیاز رسید.

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا