.:: مجله طب نما - اخبار - ماموریت سرنوشت‌ساز استقلال؛ نجات ستون فقرات ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

ماموریت سرنوشت‌ساز استقلال؛ نجات ستون فقرات

به گزارش وب‌سایت نود، فیل لیتل، روزنامه‌نگار انگلیسی می‌نویسد: «یک عقیده سنتی در فوتبال وجود دارد که موفقیت یک تیم منوط به داشتن یک ستون فقرات قوی است. چند بازیکن کلیدی که هسته و مرکز تیم به حساب می آیند و تیم حول محور آن‌ها ساخته می شود، یک دروازبان، یک دفاع وسط، یک هافبک وسط و یک مهاجم.» در تیم‌هایی که در سال‌های اخیر در لیگ‌های اروپایی قهرمان شده‌اند روی ستون فقرات تاکید زیادی شده است. از ستون فقرات چلسی تا لسترسیتی. در لیگ برتر ایران هم نقش ستون فقرات یک تیم را بارها دیده‌ایم. تیم‌هایی که با از دست دادن بازیکنان اصلی‌شان نتوانسته‌اند فصل بعد قد علم کنند و سرپا بایستند. این اتفاقی است که می‌تواند شرایط استقلال را در فصل آینده کمی نگران‌کننده کند. ستون فقرات استقلال در فصلی که گذشت کدام بازیکنان بودند؟

حسین حسینی، مجید حسینی، امید ابراهیمی، جپاروف و مامه تیام ۵بازیکن کلیدی استقلال هستند. ۵ بازیکنی که از میان آنها رفتن ابراهیمی قطعی شده و  مجید حسینی و جپاروف هم زمزمه‌های رفتنشان شنیده می‌شود. مامه تیام هم با همه وعده و وعیدهایی که مدیران استقلال داده‌اند فعلا در تمرینات آفتابی نشده و در حدود دو هفته مانده به شروع لیگ برتر خبری هم در مورد زمان حضورش منتشر نشده است. حسین حسینی تنها بازیکنی است که با قطعیت می‌توان از ماندنش صحبت کرد و در صورت هر مشکلی هم جانشین مطمئنی به نام رحمتی دار

استقلال اگر نتواند سه بازیکن اصلی‌اش را که این روزها خیلی جدی هم ساز جدایی سر داده‌اند در تیم نگه‌دارد برای فصل آینده با مشکل زیادی مواجه خواهد شد. تیمی که ستون فقراتش شکسته برای ایستادن کار بسیار سختی دارد. حتی اگر مهره‌هایی بهتر از مهره‌های قبلی جایگزین شده باشند چفت شدن آنها با هم نیاز به زمان دارد. در حال حاضر حفظ حسینی و جپاروف و بازگرداندن تیام سخت‌ترین مسئولیت مدیران آبی است که در صورت موفقیت در آن می‌توانند تا حدود زیادی موفقیت تیمشان در فصل آینده را تضمین کنند. 

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا