.:: مجله طب نما - اخبار - اذعان ترامپ به احتمال دست داشتن ولی‌عهد سعودی در قتل خاشقچی ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

اذعان ترامپ به احتمال دست داشتن ولی‌عهد سعودی در قتل خاشقچی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» در تازه‌ترین اظهارنظرهایش درباره پرونده قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد عربستان سعودی در کنسولگری ریاض در استانبول، پادشاه عربستان سعودی را تبرئه کرد و بر احتمال بالای دست داشتن ولی‌عهد او در این قتل تاکید کرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با «وال استریت ژورنال» گفت، به این باور رسیده که ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی قبل از کشته شدن «جمال خاشقچی» هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته و دخالتی در این ماجرا نداشته است.

 این روزنامه آمریکایی نظر ترامپ را درباره دست داشتن «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی در موضوع قتل این روزنامه‌نگار جویا شد.

رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال گفت: «خوب، شاهزاده (محمد بن سلمان) در حال حاضر اداره امور آنجا (عربستان سعودی)را انجام می‌دهد و او کارها را می‌چرخاند و در نتیجه اگر کسی (مسئول پرونده خاشقچی) باشد، او خواهد بود».

رئیس‌جمهور آمریکا در حالی در سخنان تازه خود، شاه سعودی را تبرئه کرده و بر احتمال بالای دست داشتن ولی‌عهد او در موضوع قتل خاشقچی اذعان کرده است که پیشتر در یک مصاحبه گفته بود، «هنوز مشخص نیست» که ولی‌عهد عربستان سعودی نقشی در ماجرای قتل خاشقچی داشته باشد.

او به روزنامه «واشنگتن پست» گفته بود: ««هیچ کسی به من نگفته که او مسئول بوده و هیچ کسی هم به من نگفته که او مسئول نبوده است. ما هنوز به آن نقطه نرسیدیم. البته من خیلی دوست دارم که او در این قضیه مسئولیتی نداشته باشد» (جزئیات بیشتر).

اظهارات ترامپ بعد از سخنرانی روز سه شنبه رئیس‌جمهور ترکیه درباره قتل این روزنامه‌نگار منتقد عربستان سعودی در کنسولگری ریاض در استانبول صورت گرفته است.

«رجب طیب اردوغان» در سخنرانی روز گذشته خود، قتل خاشقچی را «وحشیانه» و «از قبل برنامه‌ریزی شده» خواند و از ریاض خواست مسببان این قتل را برای محاکمه به ترکیه تحویل دهد.

رئیس‌جمهور ترکیه همچنین در این سخنان با احترام از ملک سلمان  یاد کرد و گفت، ترکیه در موضوع قتل خاشقچی هیچ اتهامی به پادشاه عربستان سعودی وارد نمی‌کند (جزئیات بیشتر).

 

 

منبع : فارس نیوز 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا