.:: مجله طب نما - اخبار - بازگشت ‌اسلامیان‌ به ‌ریاست‌ فولادمبارکه؛ رفیق‌اصفهانی به کمک‌ کی‌روش می‌آید؟/سپاهان‌ مهمتر است یا تیم ‌ملی؟ ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

بازگشت ‌اسلامیان‌ به ‌ریاست‌ فولادمبارکه؛ رفیق‌اصفهانی به کمک‌ کی‌روش می‌آید؟/سپاهان‌ مهمتر است یا تیم ‌ملی؟

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال و چهره ثابت سفرهای خارجی تیم ملی در تورنمنت ها و بازی های مهم، مسئولیت ریاست بزرگترین مجتمع تولید فولاد کشور را بر عهده گرفت؛ خبری که می تواند در اوج گرفتاری های مالی فدراسیون و تیم ملی، مژده ای خوشحال کننده باشد؛ البته اگر محمود اسلامیان، حرف های فوتبالی اش را به یاد داشته باشد!

به گزارش «تابناک ورزشی» ـ «تغییرات مکرر مدیریتی به سپاهان آسیب زد»: عنوان اصلی یک روزنامه اینترنتی در اصفهان است که به نقل از محمود اسلامیان در اولین موضع گیری رسمی او پس از تصدی پست ریاست هیأت مدیره کارخانه فولاد مبارکه اصفهان مطرح شد.

 

وی همینطور وعده داده که عظیمیان مدیرعامل جدید این کارخانه بر مسئولیت های اجتماعی در جامعه ـ که حمایت از سپاهان هم از جمله آنهاست ـ اعتقاد و تأکید ویژه دارد. این جمله یعنی سپاهان از لحاظ بودجه و پشتیبانی مالی چیزی کم نخواهد داشت. البته این نشریه درباره مسئولیت های اجتماعی این کارخانه در قبال تیم ملی ایران نپرسید، ولی اسلامیان نیز هیچ اشاره ای به کمبودهای کی روش در آماده سازی تیم ملی نکرد.

 

به نظر می رسد با بازگشت اسلامیان به سپاهان، حالا زردهای نصف جهان بار دیگر در پی فتح لیگ برتر باشند. این موضوع با بودجه هنگفتی که برای این تیم منظور شده قابل پیش بینی است؛ اما قدرت سپاهانی ها با حضور سه مدیر سابقش در رأس تشکیلات فوتبال ایران، از همین حالا گمانه زنی هایی را برای ادامه رقابت های لیگ مطرح کرده است. اتفاق هایی که بخصوص در قهرمانی های پیاپی اواخر دهه گذشته این تیم در لیگ برتر رخ داد و همچنان محل بحث برخی کارشناسان است.

با حضور تاج در رأس فدراسیون، محمدرضا ساکت به عنوان دبیرکل و اسلامیان که به عنوان عضو هیأت رئیسه حتی نقش نایب رئیس فدراسیون را نیز ایفا می کند، همه ابزارها برای اوج گیری مجدد زردها و قهرمانی سپاهان در لیگ ایران مهیاست. حالا باید دید، ماجراهای قهرمانی های پیاپی سپاهان در لیگ فوتبال ایران، در حالی که این بار پرسپولیس و استقلال هم مدعی فتح جام هستند و تراکتورسازی خصوصی شده هم با انبوهی از ستاره های ملی پوش داعیه قهرمانی دارد، تکرار خواهد شد یا خیر؟ به نظر می رسد ادامه بازی های لیگ هجدهم جذابیت فوق العاده ای برای هواداران این چهار مدعی قهرمانی داشته باشد.

پست جدید اسلامیان اما می تواند خبر بسیار خوبی برای تیم ملی ایران نیز باشد؛ البته اگر رئیس جدید هیأت مدیره بزرگترین مجتمع تولید فولاد کشور بخواهد به جای مصاحبه، خودش آستین ها را بالا زده و به کمک تیم کی روش بیاید. اسلامیان که بارها در مصاحبه هایش نشان داده زبان رسایی برای بیان مشکلات تیم ملی دارد، حالا خودش می تواند با نگاه ملی، بخشی از بودجه لازم فدراسیون فوتبال برای قهرمانی در جام ملتهای آسیا را تأمین کند تا گفته اسلامیان برای بر عهده گرفتن مسئولیت های اجتماعی این کارخانه بزرگ هم محقق شود. یقینا حمایت از تیم ملی ایران برای قهرمانی در امارات اولویت مهمتری نسبت به صرف بودجه برای قهرمانی داخلی سپاهان دارد.

او بارها در حمایت از دغدغه های کی روش، واکنش رسانه ای داشته و از دولت گرفته تا بخش خصوصی را به تقویت تیم ملی تشویق و توصیه کرده است، حالا نوبت خود اسلامیان است که در حساس ترین برهه، بازوی تیم ملی و کی روش باشد و البته امیدواریم نگوید که امکان کمک و هزینه برای تیم ملی مملکت را ندارد چراکه خرج کردن برای تیم ملی بسیار بیشتر از مخارج سنگین سپاهان، وجاهت قانونی دارد.

حالا وقت آن است که اسلامیان نشان دهد، خودش به حرف هایی که زده، ایمان و اعتقاد دارد و به جای مصاحبه های طولانی و پیاپی در حمایت از کارلوس کی روش و برنامه هایش، عملی به یاری مرد پرتغالی بیاید که نشان داده روابط عاطفی و نزدیکی با این مدیر اصفهانی دارد. اسلامیان در ایام جام جهانی روسیه، کنار تیم ملی حاضر بود و از نزدیک در اردوی تیم ملی ژست مدیریتی خود را به رسانه ها نشان داد. او بارها در سفرها با پوشیدن تی شرت و گرمکن رسمی تیم ملی، خود را به عنوان عضوی از کادر مدیریتی تیم ملی مقابل چشم افکارعمومی قرار داد و دخترش نیز به عنوان روانشناس جذب تیم های ملی فوتبال ایران شد؛ پس اگر قرار باشد مسئولی دولتی به داد فوتبال برسد، خود اسلامیان در خط مقدم است.

 

 

منبع : تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا