.:: مجله طب نما - اخبار - معضل جدید رئال مادرید؛ ایسکو، مهره فراموش شده سولاری ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

معضل جدید رئال مادرید؛ ایسکو، مهره فراموش شده سولاری

از زمان روی کار آمدن سانتیاگو سولاری تنها فده والورده در دقایق کمتری نسبت به ایسکو برای رئال مادرید به میدان رفته و علیرغم آن که تقریبا یک ماه از بازگشت او بعد از مصدومیت می‌گذرد، ایسکو هنوز نتوانسته یک بازی ثابت را تجربه کند.

بعد از اخراج جولن لوپتگی زندگی ایسکو در رئال مادرید به شکل دراماتیکی تغییر کرده است. او از یک بازیکن غیرقابل جانشین در دوران لوپتگی به یک بازیکن تعویضی در دوران سولاری تبدیل شده است. از زمان روی کار آمدن مربی آرژانتینی و بدون در نظر گرفتن بازیکنان مصدوم، تنها سه بازیکن نتوانسته اند یک بازی را هم از ابتدا آغاز کنند؛ کیکو کاسیا، فده والورده و ایسکو.

سولاری سعی داشت پیش از بازی مقابل سلتاویگو شرایط ایسکو را اینگونه توضیح دهد:

ما از کیفیت او آگاه هستیم و می‌دانیم در پست خود چه بازیکن خاصی است. ما همه اینها را می‌دانیم. ایسکو مشغول تمرین است تا به بهترین فرم خود بازگردد. ایسکو یک جراحی حساس را پشت سر گذاشته و در این شرایط رسیدن به آمادگی ۱۰۰ درصد کار آسانی نیست.

ایسکو به دلیل جراحی آپاندیس یک ماه از میادین دور بود، اما در بازگشت به مستطیل سبز در روز ۲۰ اکتبر، جولن لوپتگی مشکلی با بازی دادن به او از ابتدا در مقابل لوانته نداشت. البته در آن بازی ثابت شد که ایسکو هنوز با شرایط آرمانی خود فاصله دارد و در دقیقه ۶۰ نیز تعویض شد. ایسکو در آخرین بازی های لوپتگی مقابل پلژن و بارسلونا نیز به ترتیب ۵۴ و ۹۰ دقیقه بازی کرد اما با آمدن سولاری همه چیز تغییر کرد. 

دنی سبایوس تایید کرده که سولاری به او گفته ایسکو وضعیت خوبی ندارد. استارت در مقابل ملیا می‌توانست کمک خوبی به ایسکو بکند اما سولاری ترجیح داد تا ایسکو را در فهرست بازیکنان مورد نظر خود برای این مسابقه جام حذفی قرار ندهد.

سولاری در این بازی از مودریچ، کروس و بیل نیز بهره نگرفت تا به نظر برسد این بازیکنان همگی در حال استراحت برای مصاف بعدی با وایادولید در لالیگا هستند. سه بازیکن مورد اشاره در مقابل وایادولید به ترکیب ثابت برگشتند اما جای ایسکو روی نیمکت بود و او تنها در ۳۴ دقیقه پایانی مجال حضور در میدان را یافت.

شرایط ایسکو بعد از آن نیز تغییر چندانی نکرده است. او در مقابل ویکتوریا پلژن تنها ۱۷ دقیقه بازی کرد و در مقابل سلتاویگو نیز ۹۰ دقیقه کامل روی نیمکت نشست. از زمان روی کار آمدن سولاری ایسکو تنها ۵۱ دقیقه بازی کرده است.(۱۴ درصد از دقایق بازی های رئالِ سولاری) در بین بازیکنان آتفیلد (غیر دروازه بان) رئال تنها فده والورده دقایق کمتری را در این بازه نسبت به ایسکو در میدان حضور داشته است. (۴۵ دقیقه)

در سمت مقابل ایسکو، دنی سبایوس حضور دارد که بعد از آمدن سولاری شرایط مناسبی را تجربه کرده است. او دو بازی از ۴ بازی سولاری را از ابتدا آغاز کرده و مجموعا ۲۵۱ دقیقه در میدان حاضر بوده است. (۶۸ درصد از دقایق و ۲۰۰ دقیقه بیشتر از ایسکو) تصمیمات سولاری در مورد تعویض های بازی ویگو نیز خود گویای همه چیز هستند.

سولاری در دقیقه ۱۹ و بعد از مصدومیت کاسمیرو ترجیح داد تا سبایوس را وارد زمین کند. لوکاس واسکز و وینیسیوس نیز دیگر تعویضی های رئال بودند که سولاری برای بازی دادن، آن ها را به ایسکو ترجیح داد. این شرایط نشان می‌دهد که ایسکو باید نسبت به جایگاه خود در رئال مادرید نگران باشد. 

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا