.:: مجله طب نما - اخبار - فهرست ۱۵ نفره بارسلونا برای تقویت دفاع میانی با بازیکنانی از آرسنال و چلسی ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

فهرست ۱۵ نفره بارسلونا برای تقویت دفاع میانی با بازیکنانی از آرسنال و چلسی

بارسلونا اکنون ساموئل اومتیتی و توماس فرمائلن، دو مدافع میانی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده و در این پست نیاز به بازیکنان جدیدی دارد.

به گزارش موندو، بارسلونا فهرستی از ۱۵ مدافع میانی برای تقویت این پست تهیه کرده که در این فهرست نام لورن کوشیلنی، مدافع فرانسوی آرسنال و داوید لوئیز، مداف مدافع برزیلی چلسی نیز به چشم می‌خورد.

این دو مدافع شروع متفاوتی را در این فصل تجربه کرده اند. لوئیز عضوی ثابت از تیم مائوریتسیو ساری در این فصل بوده اما کوشیلنی همچنان در حال ریکاوری است و عجله ای برای بازگشت او به میادین وجود ندارد. پارگی تاندون آشیل مدافع فرانسوی در نیمه نهایی لیگ اروپای فصل قبل در ماه می، فرصت حضور در جام جهانی را از کوشیلنی گرفت و موجب شد او چندین ماه دور از فوتبال باشد. هرچند کوشیلنی به تازگی به تمرینات توپچی ها بازگشته است.

قرارداد کنونی مدافع ۳۳ ساله با آرسنال ۱۸ ماه دیگر به اتمام می‌رسد و او منتظر پیشنهادی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد است. علاوه بر این، کمبود دقایق بازی کوشیلنی نکته دیگری است که می‌تواند بارسلونا را به وقوع این انتقال امیدوارتر سازد. به خصوص آن که اونای امری اعلام کرده قصد ندارد در میدان دادن به این بازیکن عجله کند.

اما تنها نام این دو مدافع در فهرست بارسلونا نیست. به ادعای موندو نام نفراتی چون برانیسلاو ایوانوویچ (زنیت)، په‌په (مدافع سابق رئال مادرید)، مهدی بن‌عطیه، رائول آلبیول، بندیکت هوودس، ودران چورلوکا، دوماگوژ ویدا، دانته، نون سوبوتیچ، تیموتی کولودژیژاک، عادل رامی و ژوزه فونته نیز در این فهرست حضور دارند. هرچند تصور آمدن برخی از این نام ها به نیوکمپ واقعا غیرممکن به نظر می‌رسد.

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا