.:: مجله طب نما - اخبار - بارتومئو: می‌خواهم امسال سالی تاریخی برای بارسلونا باشد ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

بارتومئو: می‌خواهم امسال سالی تاریخی برای بارسلونا باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسا در فصل ۱۸-۲۰۱۷ دوگانه داخلی را کسب کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، بارسلونا بعد از کسب لالیگا و کوپا دل‌ری در فصل ۱۸-۲۰۱۷، به دنبال کسب جام های بیشتر در سال های پیش‌رو است. جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس آبی اناری ها که در گردهمایی سالانه گروه های هواداری حضور یافته بود، در سخنانی گفت:

ما با اهداف بسیار و سرشار از هیجان قدم به فصل جدید می‌گذاریم. ابتدا می‌خواهم به ارزش کارمان در فصل گذشته اشاره کنم. ما دبل کردیم و برای هفتمین بار در ده سال گذشته به قهرمانی لالیگا رسیدیم. حال می‌خواهیم بلندپرواز باشیم و در فصل پیش‌رو به تمامی جام ها برسیم، به همه فینال ها راه یابیم و آن ها را از آن خود کنیم.

با سوپرکاپ اسپانیا شروع کردیم، در مقابل رقیبی که ریتم خود را به دست آورده با شایستگی پیروز شدیم. این پیروزی لیونل مسی را به پرافتخارترین بازیکن تاریخ بارسلونا تبدیل کرد.

می‌خواهیم همه جام ها را ببریم، نه فقط در فوتبال، بلکه در تمامی ورزش هایی که در آن ها تیم بارسلونا شرکت دارد. می‌خواهیم سالی تاریخی برای بارسلونا باشد.

ترکیبی عالی از بازیکنان با تجربه ساخته ایم؛ چه ساخته های خودمان و چه بازیکنان خریداری شده. بازیکنان جوانی نظیر لنگلت، آرتور و مالکوم را جذب کرده ایم که به سرعت با سبک فوتبال ما خو خواهند گرفت. 

در مورد ویدال، او بازیکنی باتجربه، کیفیت و کاراکتر است. آرتورو توازن را برای ما به وجود می‌آورد. بازیکنان جوانی نظیر آلنیا به تیم اصلی رسیده اند و بازیکنانی مانند میراندا، ریکی پویگ و آبل رویز نیز شروع به درخشیدن کرده اند. با تمریناتی که برای آن ها در نظر گرفته ایم، شکی نیست که به زودی خود را به تیم اصلی غالب خواهند کرد. 

چیزهایی هستند که به سادگی از آن ها دست نمی‌کشیم، مانند سبک بازی و توسعه فوتبالی. آن ها بخشی از هویت ما هستند. لاماسیا کار می‌کند و از کسانی که در این باره شک دارند، دعوت می‌کنم سری به ورزشگاه یوهان کرویف بزنند.

شاید دوران اینیستا به عنوان بازیکن در این جا به پایان رسیده باشد، اما او برای مسئولیت های دیگر به نیوکمپ بازمی‌گردد‌. قبلا در این باره با او صحبت کرده ایم. اینیستا نه تنها از طرف ما، بلکه از طرف تمامی دنیای فوتبال مورد پذیرش و احترام است.

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا