.:: مجله طب نما - اخبار - انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ تلاش زیاد و هدر دادن آسان فرصت‌ها ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

انتقادهای روزنامه قطری از مهدی طارمی؛ تلاش زیاد و هدر دادن آسان فرصت‌ها

روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه امروز خود (یکشنبه) مطلبی با عنوان «مهدی طارمی ... تلاش زیاد و هدر دادن آسان فرصت‌ها» منتشر کرد.

در مطلب این روزنامه قطری آمده است: مهدی طارمی، مهاجم تیم الغرافه در بازی هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر برابر قطر اس‌سی فرصت‌های زیادی را به آسانی هدر داد. بازی که در آن الغرافه با ۲ گل وسلی اسنایدر به پیروزی رسید. مهدی طارمی با وجود تلاش‌های بسیار زیاد در خط حمله تیم الغرافه در زدن ضربه‌های نهایی تمرکز نمی‌کند. او در این مسیر تلاش برخی از همبازیانش را نیز به هدر می‌دهد.

روزنامه استاد الدوحه سپس با تیزکردن تیغ انتقادهایش از ملی‌پوش ایرانی تیم الغرافه نوشت: مهدی طارمی مهاجمی نیست که بتواند حمله تیمی را به خوبی به پایان رساند و گل بزند. او ظرفیت‌های زیادی دارد و تلاش زیادی در حرکت‌های هجومی می‌کند به ویژه در زمان‌هایی که از عقب می‌آید اما مشکل او در عدم توانمندی استفاده از فرصت‌ها است. فرصت‌هایی که خودش خلق می‌کند و یا برای او ایجاد می‌شوند. مهدی طارمی در بازی اخیر الغرافه برابر قطر اس‌سی حداقل ۳ یا ۴ گل را از دست داد. در میان آنها یک فرصت کامل گلزنی و صحنه‌ای که باعث به دست‌آمدن پنالتی برای الغرافه شدند وجود دارند. مهدی طارمی در صحنه مواجهه با جاسم الهیل، دروازه‌بان قطر اس‌سی به آسانی می‌توانست گل بزند اما ترجیح داد تا او را دریبل بزند اما دروازه‌بان با خطا مانع ادامه حرکتش شد.

این روزنامه قطری در پایان خطاب به مهدی طارمی آورده است: مهاجم تیم الغرافه باید با کنترل خود تمرکزش را افزایش دهد. به ویژه در زمان‌هایی که فرصت‌هایی برای گلزنی دارد زیرا الغرافه باید با گلزنی جایگاهش را در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان بهبود دهد.

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا