.:: مجله طب نما - اخبار - نقل‌وانتقالات نیم‌فصل از ۲۴ آذر ماه شروع می‌شود ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

نقل‌وانتقالات نیم‌فصل از ۲۴ آذر ماه شروع می‌شود

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فریبرز محمودزاده، مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در حاشیه همایش فوتبال کلینیک اظهار داشت: من ابتدا بگویم وقتی حضور رسانه‌ها را در این همایش دیدم به اهمیت این همایش پی بردم، به دلیل اینکه رسانه‌ها پل ارتباطی بین فدراسیون، سازمان لیگ، باشگاه و مردم هستند. این همایش چه در زمینه پزشکی و روانشناسی و چه در بخش بدنسازی و حوزه‌های تخصصی، بسیار تأثیرگذار خواهد بود و امیدواریم تأثیر آن را در مسابقات هم ببینیم.

وی درباره شرایط لیگ یک و درگیری‌هایی که هر هفته در ‌بازی‌ها وجود دارد، گفت: کلمه هر هفته با اینکه اتفاقاتی در هفته 12 رخ داده است، فرق می‌کند. ما تا هفته دوازدهم مشکلی نداشتیم، ولی در این هفته هم بلافاصله گزارش‌ها را گرفتیم و به کمیته انضباطی و سایر مراجع ارسال کردیم. آنها پیگیری‌های لازم را انجام دادند و بلافاصله افراد متخلف محروم شدند. ما هواداران را به صبوری دعوت می‌کنیم تا در بازی‌ها شاهد حاشیه‌های کمتری باشیم.

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ درباره شرایط نقل‌وانتقالات مسابقات لیگ برتر در نیم‌فصل تصریح کرد: با توجه به اینکه اتمام نیم‌فصل مسابقات ما نزدیک می‌شود به زمان مسابقات تیم امید و با توجه به اینکه از آذرماه نقل‌وانتقالات شروع خواهد شد سعی می‌کنیم مثل گذشته قوانین و آیین‌نامه‌های فیفا را انجام دهیم و یک جلسه‌ای را هم با باشگاه‌های لیگ برتری برگزار خواهیم کرد تا راهکارها را ارائه کنیم.

محمودزاده درباره کمیته بازیکنان خارجی که پیش از شروع فصل تشکیل شد، اظهار کرد:  این کمیته همچنان به کارش ادامه می‌دهد و کارگروه بازیکنان خارجی است. ان‌شاءالله مصوبه‌های کارگروه بازیکنان خارجی طوری خواهد بود که کیفیت بازیکنان خارجی بهبود یابد.

وی در پاسخ به این پرسش که زمان نقل‌وانتقالات چه تاریخی است، خاطرنشان کرد: از 24 آذرماه شروع می‌شود و تا اواسط دی ماه ادامه خواهد داشت. من خواهشی که دارم این است که با توجه به اینکه باشگاه‌ها می‌خواهند در زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکن جذب کنند حتماً مبانی حقوقی را لحاظ کنند و با توجه منابع مالی‌شان بازیکن جذب کنند. 

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که دلیل برکناری سعید فتاحی ناهماهنگی با برخی مسئولان سازمان لیگ بوده است، گفت: این موضوع در حیطه اختیارات بنده نیست و در حیطه اختیارات مدیران فدراسیون و سازمان لیگ است. ما هم به تصمیمات آنها احترام می‌گذاریم. 

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس(تماس ، پیامک) :

09303030352

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا