.:: مجله طب نما - اخبار - تراکتور مثل تراکتور از روی استقلال خوزستان رد شد ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

تراکتور مثل تراکتور از روی استقلال خوزستان رد شد

تیم پرستاره تبریز که در نیمه اول سه بار دروازه استقلال خوزستان بی بضاعت را باز کرده بودند، در نیمه دوم نیز همین تعداد گل را زدند تا پرگل ترین پیروزی چند سال اخیر خود را رقم زده و 13 امتیازی شوند. در نیمه دوم شاگردان یزدی عملکرد قابل قبولی داشتند اما نتوانستند گلی به فروزان بزنند.

به گزارش تابناک ورزشی، ستاره تراکتورسازی در این بازی مهاجم ایرلندی بود. او که سابقه بازی در سلتیک را دارد، در نیمه نخست دو بار دروازه پورحمیدی را باز کرد و در نیمه دوم هم 2 گل زد تا با یک پوکر تماشایی، با 7 گل به صدر جدول گلزنان برسد. استوکس 30ساله در این بازی تکنیک و قدرت شوت زنی خود را بیش از پیش نشان داد و ثابت کرد کلاس ویژه ای در بین مهاجمان لیگ ایران دارد. علاوه بر او، علیرضا نقی زاده هافبک دفاعی تراکتورسازی هم عملکرد خوبی در دفاع و حمله داشت.

تراکتور مثل تراکتور از روی استقلال خوزستان رد شد

در این بازی محمد تقوی برای دومین بار روی نیمکت تراکتورسازی می نشست. قرمزهای تبریز با هدایت تقوی در مقابل استقلال خوزستان نمایش بسیار خوبی داشتند و توانستند 6 بار دروازه حریف را باز کنند. تی تی ها که در هفته های اخیر تمام فکرشان به جدایی توشاک معطوف شده بود، حالا  این سرمربی ولزیایی را فراموش می کنند و امیدوارند با محمد تقوی به آرزوی دیرینه خود برسند. جو تماشاگران در روزهای اخیر کمی به التهاب و تنش کشیده شده بود اما این برد، آرامش را به سکوهای یادگار امام باز می گرداند.

شرح گل

یک بر صفر تراکتورسازی (علی عبدالله زاده): در دقیقه 20 علی عبدالله زاده با شوت از راه دور دروازه استقلال خوزستان را تهدید کرد که شوت او پس از برخورد به بازیکن استقلال خوزستان وارد دروازه شد.

دو بر صفر تراکتورسازی (آنتونی استوکس): 15 دقیقه پس از گل عبدالله زاده، پنالتی روی نقی زاده اعلام شد و آنتونی استوکس توانست به راحتی دروازه را باز کند.

سه بر صفر تراکتورسازی (آنتونی استوکس): حرکت دیدنی اسماعیلی فر و دریبل چند بازیکن باعث شد تا او فرصت خوبی به وجود بیاید. اسماعیلی فر پاسش را به استوکس داد و او به زیبایی دروازه را با یک شوت باز کرد.

چهار بر صفر تراکتورسازی (آنتونی استوکس): استوکس در محوطه جریمه احمد آل نعمه را دریبل زد و سپس با ضربه نوک پا سومین گل خود در این مسابقه را به ثمر رساند.

پنج بر صفر تراکتورسازی (آنتونی استوکس): اشتباه آل نعمه باعث شد تا پاس دژاگه به استوکس برسد. شوت این بازیکن را حمیدی پور در ابتدا گرفت اما در ادامه توپ به پای استوکس خورد و وارد دروازه شد.

شش بر صفر تراکتورسازی(اشکان دژاگه): ضربه پهلوان به تیر افقی دروازه خورد اما تبدیل به گل نشد و در ادامه اشکان دژاگه گل ششم را به ثمر رساند.

 

منبع : تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا