.:: مجله طب نما - اخبار - تاج درجلسه با رییس فبفا درباره بازنشستگی اش چه گفت؟ ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

تاج درجلسه با رییس فبفا درباره بازنشستگی اش چه گفت؟

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران دوشنبه پیش از حضور در نشست کمیته مسابقات فیفا به دیدار جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا رفت تا درباره مسائل مختلف فوتبال ایران با او به گفت و گو بپردازد.

به گزارش تابناک ورزشی، طبق گزارشی که فدراسیون فوتبال از این دیدار ازایه کرده است یکی از مهم ترین مباحث مطرح شده در این نشست به موضوع دریافت مطالبات مالی فوتبال ایران از فیفا باز می گشت اما گفته نشده که تاج در مورد موضوع بازنشستگی خودش و قانون جدید مجلس و دولت در ایران با رییس فیفا حرفی زده یا خیر؟ سوژه ای که در ایران حرف و حدیث های زیادی را برپا کرده بود.

تاج درجلسه با رییس فبفا درباره بازنشستگی اش چه گفت؟

به نظر می رسد هیچگاه از این موضوع در جلسه تاج با رییس فیفا خبری منتشر نمی شود مگر اینکه خود اینفانتینو در این باره به خبرنگاران ایرانی پاسخی بدهد که آن هم بعید است چرا که افشای مذاکرات دو نفره بین او و روسای فدراسیون های ملی چندان مرسوم نیست بخصوص اگر درباره دخالت دولت ها در تغییر روسای فدراسیون ها باشد. تصویر خندان تاج در عکسی که با رییس فیفا انداخته، نشانگر رضایت تاج از این دیدار مهم است.

با توجه به تحریم هایی که علیه ایران ایجاد شده است فدراسیون برای دریافت پاداش حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با مشکلات جدی مواجه شده بود که پیرو مذاکرات مثبت تاج با اینفانتینو قرار شد از طریق حساب بین المللی فدراسیون فوتبال که در اختیار فیفا هم قرار دارد این پول ها پرداخت شود. با این شرایط به نظر می رسد فدراسیون فوتبال دیگر مشکل خاصی برای پرداخت حقوق معوقه کارلوس کی روش، دستیارانش و برگزاری اردوهای تیم ملی ندارد.یکی از مدیران فدراسیون فوتبال این خبر را تائید کرد.

 

 

منبع : تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا