.:: مجله طب نما - اخبار - برنامه عجیب پرسپولیسی‌ها در ادامه‌ی لیگ برتر/ ۲۵ روز ۶ بازی ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

برنامه عجیب پرسپولیسی‌ها در ادامه‌ی لیگ برتر/ ۲۵ روز ۶ بازی

در روزهایی که باشگاه پرسپولیس حسابی به زمان بازی عقب افتاده‌ی این تیم با پیکان اعتراض دارد، برنامه‌ی عجیب سازمان لیگ برای پرسپولیسی‌ها تا پایان فصل اعلام شد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که از دو پنجره‌ی نقل و انتقالاتی محروم بوده‌اند و چند بازیکن آن‌ها هم مصدوم شده است، طبق برنامه‌ی اعلام شده باید در ۲۵ روز ۶ بازی در لیگ برتر انجام دهند.

پرسپولیسی‌ها که به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به فینال این رقابت‌ها ۳ بازیشان در لیگ برتر عقب افتاد، در اولین بازی خود باید روز دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه به مصاف پیکان تهران بروند. قرمزپوشان پایتخت که در این بازی علاوه بر مصدومان، ملی‌پوش‌های خود را هم در اختیار ندارند حسابی به برگزاری این بازی در روزهای فیفا دی اعتراض دارند.

شاگردان برانکو بعد از بازی عقب افتاده با پیکان، در تاریخ چهارم آذر ماه باید به مصاف تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی بروند. پرسپولیسی‌ها چهار روز بعد از بازی با تراکتورسازی، مقابل دیگر تیم تبریزی ماشین سازی در تبریز بازی می‌کنند. پنج روز بعد از بازی در تبریز هم شاگردان برانکو باید در تهران دومین بازی عقب افتاده‌ی خود را مقابل ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی برگزار کنند. پرسپولیسی‌ها پنج روز بعد از بازی عقب افتاده مقابل ذوب‌آهن باید به اصفهان بروند و آخرین بازی عقب افتاده‌ی فصل خود را مقابل سپاهان مدعی امیر قلعه‌نویی برگزار کنند. آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ هجدهم هم روز بیست و سوم آذر ماه در ورزشگاه آزادی مقابل پارس جنوبی جم برگزار می‌شود.

باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس به برنامه‌ی فشرده‌ای که سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برای آن‌ها در نظر گرفته و شاگردان برانکو ایوانکوویچ از تاریخ بیست و هشتم آبان ماه تا بیست و سوم آذر ماه در ۲۵ روز ۶ بار به میدان می‌روند، چگونه خواهد بود.

نود 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا