.:: مجله طب نما - اخبار - ‍ سرباز ربوده شده ایرانی پس از ۴۷۶ روز اسارت به آغوش خانواده بازگشت ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

‍ سرباز ربوده شده ایرانی پس از ۴۷۶ روز اسارت به آغوش خانواده بازگشت

سعید براتی، سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه ۹۶ مرز میرجاوه سیستان و بلوچستان بالاخره آزاد شد و به آغوش میهنمان بازگشت؛ رویدادی بسیار مبارک که البته نمی‌تواند موجب فراموشی برخی ابهامات در این خصوص شود.


به گزارش «تابناک»؛ سردار قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی کشور در این باره به ایرنا گفت: با تلاش و حمایت فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل نیرو‌های مسلح و دستگاه‌های امنیتی، سعید براتی، سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه ۹۶ در میرجاوه، به آغوش خانواده بازگشت.

 

سرباز ربوده شده ایرانی به آغوش خانواده بازگشت

 

البته درباره چگونگی آزادسازی این سرباز وطن توضیح خاصی ارائه نشده اما آن گونه که سردار سعید کمیلی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفته «خوشبختانه "براتی" بدون پرداخت وجه و با تلاش فرماندهی انتظامی کشور، ستاد کل نیرو‌های مسلح و دستگاه‌های امنیتی آزاد شده است.»

 

رویدادی که فارغ از چگونگی وقوع آن، امیدواریم دیگر هرگز نیاز به تکرارش نباشد، به این معنی که امیدواریم مرزبانان کشورمان به تجهیزات کافی و به روز مجهز گردند تا تروریست ها در شبیخون زدن به ایشان در مسیرهای ارتباطی بین پاسگاه ها و میل های مرزی یا تردد در دیگر محورهای مرزی ناکام بمانند یا آن چنان پاسخی دریافت کنند که دیگر خیال تعرض به مرزهای کشورمان و ریختن خون مرزبانان کشورمان به مخیله شان خطور نکند.

 

سرباز ربوده شده ایرانی به آغوش خانواده بازگشت

 

اما این همه خواست افکار عمومی در این خصوص نیست چراکه خبر آزادی مرزبان قهرمان کشورمان در حالی مخابره می‌شود که مرور رویداد شوم رقم خورده در اردیبهشت ماه سال گذشته، نکات دیگری نیز نشان می‌دهد؛ رویدادی که در ساعت ۱۹ روز چهارشنبه، ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ در منطقه چاهندو در شهرستان مرزی میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان به وقوع پیوست.

 

کمین تروریست هایی که خود را "جیش العدل" می‌خوانند اما بارها ثابت کرده‌اند که جز مزدورانی که کمین می‌زنند و بر سربازانی که در مسیر تردد قرار دارند، آتش می‌گشایند نیستند. تروریست هایی که با پایین آمدن آفتاب روز ششم اردیبهشت، نیرو‌های مرزبانی پاسگاه میل ۱۰۰ از گروهان چاهندو را زیر بار آتش سلاح های خود گرفتند و ایشان را مظلومانه به شهادت رساندند.

 

رویدادی دردناک برای تمامی ایرانیان که البته ابعاد آن امروز با آزادی خبر ترابی کاملا مشخص شده چراکه در زمان وقوع، سخنگوی ناجا از شهادت هشت تن از مرزبانان مان در این رویداد تروریستی خبر داد، برخی اخبار حکایت از شهادت ده تن (سه درجه دار و شش سرباز وظیفه) داشت و بعد مشخص شد که علاوه بر شهدا، یک تن از سربازان هم به گروگان گرفته شده است. عدم شفافیتی که موجب شده تروریست ها گزارش های متفاوتی را در بوق و کرنا کنند و حالا نیز دلیلی برای تشکیک در گزارش های رسمی مسئولان کشورمان در دست داشته باشند!

تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا