.:: مجله طب نما - اخبار - سهرابیان: مصدومیت بد موقع باعث از دست دادن تیم ملی شد ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

سهرابیان: مصدومیت بد موقع باعث از دست دادن تیم ملی شد

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، آرمین سهرابیان بازیکن جوان استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده که در زیر می‌خوانید.

* از شرایط دستت  چه خبر؟

مشکلی بابت مصدومیت ندارم و آتل دستم را یک هفته است که باز کردم و فیزیوتراپی انجام دادم. فکر می‌کنم یک هفته زمان لازم دارم تا در بهترین شرایط قرار بگیرم اما مشکلی برای شروع تمرینات ندارم و می‌توانم از اولین روز در کنار تیم تمرین کنم.

* این مصدومیت شانس حضور در تیم ملی را نیز از تو گرفت.

متاسفانه بد موقع مصدوم شدم. من خیلی کم مصدوم می‌شوم اما این بار مصدومیت بد موقع بود و باعث شد تیم ملی را از دست بدهم و از شرایط خوب دور شوم. با این وجود برای تیم ملی در جام ملت ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تیم ملی با قهرمانی به ایران بازگردد.

* استقلال یک نیم فصل پر فراز و نشیب داشت. در این باره صحبت کن.

هفته‌های اول نیم فصل واقعا سخت بود. ما با از دست دادن چند بازیکن لیگ را شروع کردیم و برای هماهنگی بیشتر میان بازیکنان به زمان نیاز داشتیم که با گذشت زمان این موضوع مشخص شد و تیم به شرایط خوبی رسید. چند برد متوالی ثبت کردیم و در شرایطی که نتیجه‌های خوبی گرفتیم، به نیم فصل رسیدیم. امیدوارم در نیم فصل دوم نیز شرایط به همین شکل باشد و با تمرینات خوب به استقبال ادامه بازی‌ها می‌رویم.

*یک اردوی تدارکاتی نیز پیش رو دارید.

قطعا اردوی قطر به ما کمک خواهد کرد. تغذیه و آرامش در شرایط اردوی در سطح مناسب است و همه در کنار هم هستیم و می توانیم با هم جلسات آنالیز و فنی و تمرین داشته باشیم و روی نقطه ضعف ها کار کنیم. میخواهیم با تمرینات خوب برای نیم فصل دوم خود را آماده کنیم.

* بعد از تعطیلات نیم فصل دیدارهای استقلال سخت خواهد بود.

قطعا همینطور است. بازی‌های نیم فصل دوم همیشه سخت است و تیم‌ها به خوبی تقویت می‌شوند. همچنین در آسیا نیز دیدارهای سختی داریم. مطمئنا در این گروه همه از استقلال می‌ترسند و با حضور استقلال این گروه تبدیل به گروه مرگ شده است. ما سال گذشته نیز از چنین گروهی به عنوان صدرنشین صعود کردیم و امسال نیز همه امید داریم تا با موفقیت کار خود را در مرحله گروهی به پایان برسانیم و این موضوع مطمئنا با همدلی و اتحاد درون تیمی شدنی است.

* پیش بینی تو از نیم فصل دوم چیست ؟

اگر شرایط خوب خود در هفته های پایانی نیم فصل اول را ادامه دهیم، قطعا به صدر نزدیک می شویم و شانس قهرمانی داریم. فاصله 6 امتیازی با صدر جدول در نیم فصل غیر قابل جبران نیست و ما باید در بازی های خودمان برنده باشیم. در این میان حمایت هواداران نیز بسیار مهم و اثرگذار است. هواداران عزیز استقلال همواره در روزهای سخت حامی تیم و یار دوازدهم بوده اند و در نیم فصل دوم نیز محبت و حمایتشان همراه استقلال خواهد بود.

*بیش از یک سال و نیم از حضورت در استقلال می گذرد و فراز و نشیب های زیادی را تجربه کردی.

من ابتدای حضورم در استقلال شرایط خوبی نداشتم اما بعد از حضور آقای شفر، شرایط عوض شد. ایشان یک اصل مهم را پیگیری می کند و هر کس در تمرین خوب باشد، به او فرصت می‌دهد. من از فرصت سرمربی استفاده کردم و توانستم برای استقلال بازی کنم. بازی کردن در استقلال خیلی سخت است. در پست من ترافیک هم بود اما من تمرین کردم و سرمربی به من فرصت داد. پیش از حضور در استقلال در تیم های ملی و سپاهان تجربه خوبی داشتم و می دانستم باید از فرصتم به خوبی استفاده کنم. تمام تمرکز خود را روی فوتبال گذاشتم و توانستم از اولین شانسی که شفر به من داده بود، استفاده کنم. از هواداران نیز تشکر می کنم که در این مدت از من حمایت کردند.

*در سال آخر قرارداد خود هستی، در استقلال خواهی ماند؟

باشگاه برای تمدید قرارداد به من پیشنهاد داده است. من نیز استقلالی هستم و علاقه دارم در تیم حضور داشته باشم و به زودی قرارداد خود را تمدید خواهم کرد تا در استقلال باقی بمانم.

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا