.:: مجله طب نما - اخبار - افزایش قیمت نان تکذیب شد ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

افزایش قیمت نان تکذیب شد

معاون استاندار تهران گفت: نانوایان مدعی هستند که در این چهار سال همه قیمت‌ها افزایش پیدا کرده است و آن‌ها خواستار افزایش قیمت نان هستند که این درخواست نانوایان است که ما شاهد کاهش حجم و کیفیت نان هستیم.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران درخصوص افزایش قیمت نان از سوی استانداری، اظهار داشت: چنینی چیزی در این خصوص صحت ندارد و این خبر تکذیب می‌شود ما در روز گذشته جلسه شورای آرد و نان داشته‌ایم، اتحادیه‌های آرد و نان چندین سال است که درخواست اصلاح قیمت نان را دارند.

وی گفت: آردی که به نانوایان تحویل داده می‌شود با توجه به اینکه قیمت خرید گندم امسال ۱۸۵۰ تومان است تا وقتی که گندم به آرد تبدیل شود و پس از حمل و نقل قیمت تمام شده آن چیزی نزدیک به ۳۵۰۰ تومان می‌رسد و دولت آرد را ۴۰۰ تومان برای نانوایان دولتی و ۱۴۵۰ تومان برای آزاد پزان تحویل می‌دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: البته ما چیزی به نام نانوایی آزادپز نداریم، چون همان آرد ۱۴۵۰ تومان یعنی چیزی حدود۳۵۰۰ تومان تمام می‌شود و تقریبا می‌توان از آن به عنوان آرد کم یارانه و آرد پر یارانه نام برد.

امامی امین افزود‌: نانوایان مدعی هستند که در این چهار سال همه قیمت‌ها افزایش پیدا کرده است و ما باید افزایش قیمت نان را داشته باشیم که این درخواست نانوایان است که ما شاهد کاهش حجم و کیفیت نان هستیم.

وی بیان کرد: ما باید شرایط فعلی را ساماندهی کنیم چرا که خیلی از نانوا‌ها به خودی خود قیمت نان را افزایش داده‌اند و این نابسامانی مورد تایید ما نیست و باید به گونه‌ای عمل بشود که مردم نگران این موضوع نباشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در پایان گفت: در برخی از استانها، استانداری‌ها بر اساس اختیاراتی که داشتند تغییرات قیمتی نان را داده‌اند، ولی ما در استان تهران حدود چهار سال است که قیمت نان را تغییر نداده ایم و همان نرخ قبلی را دارد.

تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا