.:: مجله طب نما - اخبار - ادامه بارندگی‌ها در سواحل خزر ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

ادامه بارندگی‌ها در سواحل خزر

مدیر کل پایش سازمان هواشناسی گفت: بارندگی ها در سواحل خزر به ویژه نواحی مرکزی ، غربی و شرقی تا سه شنبه هفته جاری ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، مسعود حقیقت افزود: پیش بینی ها نشان می دهد از اواخر وقت فردا ( دوشنبه ) بارش ها در این نواحی تشدید خواهد شد.

وی با بیان اینکه انزلی در دو روز گذشته 164 میلیمتر بارندگی داشته است گفت: همچنان هوایی بهاری و خنک در نواحی شمالی کشور حاکم است.

حقیقت ادامه داد: امروز و فردا همچنان در نوار شرقی کشور به ویژه شرق خراسان جنوبی ، نوار شرق کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان وزش باد شدید رخ می دهد که از روز سه شنبه تا صبح چهارشنبه این وزش باد به ویژه در منطقه زابل تشدید می شود.

به گفته وی در منطقه شمال غرب و غرب کشور هم پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست ، بر سایر مناطق کشور نیز جوی آرام حاکم است.

وی با توصیه به شالیکاران و شالیکوبی های شمال کشور تاکید کرد: اگر شالیکاران محصول خود را برداشت کرده اند از قرار دادن در محیط های باز خودداری کنند و محصولات را به مکان های سربسته منتقل کنند، همچنین شالیکاران از قرار دادن کیسه های برنج و شالی در فضای باز اجتناب کنند.

حقیقت اظهار داشت: همچنین مرغداری ها و کارگاه های پرورش قارچ واقع در جنوب غرب کشور با توجه به احتمال بروز گرد و خاک تهویه مناسب برقرار کنند.

وضعیت هوای تهران / گرمترین و خنک ترین نقاط کشور

مدیر کل پایش سازمان هواشناسی افزود: بیشینه دمای دیروز تهران به 37 درجه رسید که امروز و فردا در همین شرایط باقی می ماند، کمینه دمای امروز صبح پایتخت نیز 26 درجه سانتی گراد بود.

حقیقت گفت: دیروز شوش با 49 درجه و دهلران در استان ایلام با 48 درجه به ترتیب گرمترین و لاله زار در استان کرمان با 10 درجه خنک ترین نقاط کشور بودند.

تابناک 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا