.:: مجله طب نما - اخبار - حضور کورتوا، پایان سنتی ۲۶ ساله در رئال مادرید ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

حضور کورتوا، پایان سنتی ۲۶ ساله در رئال مادرید

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، با حضور احتمالی تیبو کورتوا در رئال مادرید، کیلور ناواس و آندری لونین دو دروازه بان بعدی تیم بزرگسالان خواهند بود و به این ترتیب برای اولین بار در ۲۶ سال گذشته، دروازه بانی از اکادمی باشگاه موسوم به "لافابریکا" در تیم اصلی حضور نخواهد داشت.

برای یافتن آخرین فصلی که تیم اصلی رئال مادرید دروازه بانی از آکادمی نداشت باید به فصل ۹۲-۱۹۹۱ مراجعه کرد. جایی که پاکو بویو و پدرو لوییس خارو دو دروازه بان اصلی باشگاه پرورش یافته سیستم جوانان نبودند.

بعد از آن فصل و با ورود بنیتو فلورو، خوانمی از آکادمی جوانان به تیم اصلی اضافه شد و این سنت تا ۲۶ سال بعد نیز ادامه پیدا کرد. در فصل قبل پشت سر ناواس، کیکو کاسیا و لوکا زیدان، دو محصول آکادمی حضور داشتند که به نظر می‌رسد باید به دنبال مقصدی جدید برای خود باشند.

در سال های گذشته، رجوع به آکادمی برای پیدا کردن یک دروازه بان اهمیت بیشتری یافت. در دوران نزول رئالِ مورینیو و مصدومیت دست ایکر کاسیاس، آنتونیو آدان و خسوس فرناندز جانشینان او بودند. عملکرد ضعیف این دو باعث شد رئال در ژانویه ۲۰۱۳ یکی از محصولات قدیمی اش، دیگو لوپز را به مادرید بازگرداند. این یعنی هر ۴ دروازه بان فصل رئال، محصول آکادمی همین باشگاه بودند.

با حضور احتمالی کورتوا، آندری لونین تبدیل به دروازه بان سوم باشگاه می‌شود و این یعنی دروازه بانان آکادمی حتی نمی‌توانند به عنوان دروازه بان سوم جایی در تیم اصلی برای خود دست و پا کنند؛ اتفاقی که در سال های اخیر با نفراتی چون آدان، کودینا، خسوس، پاچکو، یانز و لوکا زیدان همواره رخ می‌داد.

شاید یکی از دلایل این تغییر اساسی، خروج لوئیس لوپیس، مربی دروازه بانان در سه سال گذشته بوده است. این خروج منجر به بحرانی عجیب در دروازه بان سازی مادریدی ها شده است. در دو تورنومنت اخیر زیر ۱۷ و زیر ۱۹ ساله های اروپا، تیم اسپانیا هیچ دروازه بانی که پرورش یافته رئال مادرید باشد در ترکیب خود نداشت.

آخرین ملی پوش تیم های پایه موها راموس، دروازه بان متولد تنریف بود که در فصل گذشته و در دوران مصدومیت لوکا زیدان، به عنوان دروازه بان سوم در تیم حضور می‌یافت و امسال قرار است برای کاستیا بازی کند‌. راموس برای آخرین بار در سال ۲۰۱۷، یک بازی برای تیم ملی زیر ۱۷ سال اسپانیا انجام داد.

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا