.:: مجله طب نما - اخبار - اگر از زندگی خسته شدید این روش ها را امتحان کنید! ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

اگر از زندگی خسته شدید این روش ها را امتحان کنید!

ما خودمان باعث می شویم که زندگی مان خسته کننده شود و با عقاید اشتباه و سرزنش خود زندگی را سخت تر می کنیم و برای آینده برنامه ریزی نمی کنیم.

 

نکاتی برای فرار از زندگی خسته کننده

زندگیخسته اغلب ما این حس را تجربه کرده ایم که گاهی زندگی برایمان کسالت آور و خسته کننده می شود. در این مواقع همواره دنبال راهی برای رهایی از این زندگی خسته کننده می گردیم تا زندگیمان را از کسالت در آوریم زیرا داشتن یک زندگی خسته کننده موجب بیماری های روانی و روحی می شود و هزار و یک مشکل را برایمان به وجود می آورد.خسته از زندگی

خسته از زندگی

برای خلاص شدن از یک زندگی خسته کننده، این بخش 5 گام برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید از یک زندگی خسته کننده رهایی یابید و به سمت یک زندگی هیجان انگیز حرکت کنید.

 

برنامه منظم داشته باشید

یک برنامه منظم برای خواب، معاشرت و کارتان تنظیم کنید زیرا ایجاد این ریتم منظم روزانه سبب می شود روحیه و انرژیتان تعدیل شود و از زندگی خسته کننده نجات یابید.

 

از راهکارهای آرامش بخش استفاده کنید

افرادی که از زندگی خسته و کلافه اند، در مرحله واکنش "جنگ یا گریز” به سر می برند پس لازم است برنامه ای تهیه کنند که با آن بتوانند سیستم عصبی خود را آرام کنند مانند بالا زدن آستین و دست زدن به بازوها(اکسی توسین آزاد می کند)، لمس کردن لب ها با یک یا دو انگشت و یا مالش دست ها

 

با چالش های جدید مواجه شوید

با ترس هایتان مواجه شوید اینکار بسیار احساس خوبی به شما خواهد داد.هرچقدرکه از چیزی بترسید، روبرو شدن با آن حس بهتری برایتان خواهد داشت و زندگی کسالت بارتان را با اتفاق های جدید روبرو خواهد کرد.

اسیر دام « باید سخت تر کار کنم » نشوید

هیچ گاه برای حل مشکلات و خستگی هایتان به خود نگویید که با تلاش بیشتر می توانستم به آن پایان بدهم زیرا تلاش بیشتر سبب می شود شما راه های دیگر را نادیده بگیرید و فقط آن را با اراده خود حل کنید.

 

زیاد فکر نکنید

برای رهایی از مشکلات زندگی خسته کننده تان بیش از حد فکر نکنید زیرا فکر کردن بیش از اندازه باعث می شود روحیه تان افسرده شود و با این روحیه افسرده دیگر نمی توانید راه حل مفید مشکل خود را بیابید بنابراین یک وقفه کوچک بین فکر کردنتان ایجاد کنید این وقفه می تواند ، فعالیت هایی مثل ملاقات دوستان، یا بعضی تمرینات مدیتیشن برای تقویت تمرکزباشد.

ایجاد وقفه در فکر کردن درمورد مشکلاتتان می تواند اوضاع روحی شما را بهتر سازد تا بتوانید راه حل مناسبی برای مشکلات خود پیداکنید.

 

اسیر دام « اعتقاد به دنیای عادل » نشوید

افرادی که به دنیای عادل اعتقاد دارند در واقع دچار نوعی تعصب شناختی اند و می پندارند اگر برایشان مشکلی به وجود آمده حتما مستحق آن مشکلند و انسان بی ارزشی هستند که باید عذاب بکشند.

باید بدانید چنین اعتقادی درست نیست زیرا همه ما در زندگی تصمیمات غلطی می گیریم که برخی از آن ها دارای عواقب کم و برخی دیگر عواقب زیادی دارند ، این اعتقاد زندگی را به سمت زندگی خسته کننده سوق می دهد و افرادی که درگیر آنند دوست ندارند از این نوع زندگی رهایی یابند زیرا می پندارند مستحق این نوع زندگی هستند.

 

هترین تلاشتان را کنید

انعطاف پذیر باشید و هر تلاشی که از دستتان با توجه به شرایطتان بر می آید برای زندگی خود انجام دهید و هیچ گاه فرصت ها را از دست ندهید.

  

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا