.:: مجله طب نما - اخبار - لباس جالب دختر بچه 2 ساله برای هالووین ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

لباس جالب دختر بچه 2 ساله برای هالووین

روز هالووین یکی از روزهایی است که مردم اروپا و آمریکا آن را جشن می گیرند و لباس های خاص و عجیب غریبی می پوشند که هرچه این لباس ها ترسناک تر باشد آنها امتیاز بیشتری به خود می دهند ؛ در این بخش از سرگرمی یکی از عجیب ترین لباس ها را خواهید دید که به عقیده ی کاربران بهترین لباس هالووین 2018 بود.لباس هالووین

لباس هالووین

دختر بچه ای دو ساله بخاطر لباس غیر عادی اش در روز هالووین در اینترنت مورد بازدید خیلی ها قرار گرفت. مایا و خواهرش چارلی اهالی روستای خود در شهر پارانیاکه فیلیپین،را با حقه ای که زدن متحیر کردند !چارلی شش ساله مثل قصاب ها لباس پوشیده بود ، در حالی که خواهرش مایا بی سربود.

" کریستل " مادر آنها ، چند فیلم ویدئویی از دخترش را در روز جمعه در فیس بوک منتشر کرد تا دیگران هم این لباس را ببینند غافل از اینکه لباس دختر کوچولوی او با استقبال غیرباوری روبرو خواهد شد ؛ تصویری که ته به حال بیش از 12 میلیون بازدید داشته است.

فیلم نشان می دهد که مایا در حال قدم زدن در خیابان با لباس بی سر خود است و به قدری متقاعد کننده است که مردم هزاران کامنت گذاشته اند .

ژیزل فرناندز گفت:این فوق العاده است ! من از شاهزاده خانم ها خسته شدم ، این لباس عالی ست و لباس های دیگر چنین حسی را ندارند.

ملیسا داس هم گفت:" این عالی است. برای همیشه بهترین لباس است .

این پست در صفحه ضخصی مادر دو دختر کوچولوی دوست داشتنی همچنین بیش از 64000 واکنش و نظر دریافت کرد و حدود 189،000 بار به اشتراک گذاشته شد.

جری هوانگ می گوید:به دلیل ایده ای که این لباس داشته بهترین لباس است ؛ در یکی دیگر از ویدئوها ، مایا و خواهرش را می توان دید که به یکی از اهالی روستای خود نزدیک می شوند مایا به جای آن که با دستانش کارکند ، به فردی می گوید تا چیز ها را در گردنش قرار دهد - جایی که سرش باید باشد. ویدیوهای این دو نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده است. 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا