.:: مجله طب نما - اخبار - تراکتورسازی تبریز ۱ - ۱ نساجی مازندران/ دومین تساوی توشاک، اولین امتیاز نکو ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
دانلود اپلیکیشن
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

تراکتورسازی تبریز ۱ - ۱ نساجی مازندران/ دومین تساوی توشاک، اولین امتیاز نکو

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های تراکتورسازی و نساجی مازندران در نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتورسازی تبریز و نساجی مازندران در چهارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید. 

تراکتورسازی در این بازی از بازیکنان جدید خارجی اش استفاده کرد و استوکس اولین گلش را برای تراکتورسازی به ثمر رساند. به هر حال تراکتورسازی نتوانست به اولین بردش در لیگ هجدهم برسد، جواد نکونام و نساجی اما اولین امتیاز را دشت کردند.

گل تیم تراکتورسازی توسط آنتونی استوکس در دقیقه ۴۰ و گل تیم نساجی مازندران نیز توسط محمد مهدی نظری در دقیقه ۶۶ به ثمر رسید. 

داور وسط: رضا کرمانشاهی کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، جواد مداح و علی صفایی 

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز:  محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، محمد اهل شاخه، یوسف سیدی، رضا شربتی، علی طاهران ( از دقیقه ۵۹- مهدی مهدی‌پور)، علی رضا نقی زاده، دانیال اسماعیلی فر  ( از دقیقه ۷۴- احسان پهلوان)، هری فوریستر ( از دقیقه ۵۴- یوکیا سوگیتا) و آنتونی استوکس

سرمربی: جان توشاک

 

نساجی مازندران: حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، حمیدرضا دیوسالار، حامد شیری، محمد آبشک، سجاد آشوری، سید محمد میری ( از دقیقه ۸۰- امید سینگ)، شاهین مجیدی و محمد عباس‌زاده ( از دقیقه ۶۴- محمدمهدی نظری)

سرمربی: جواد نکونام 

دقایق حساس:

دقیقه ۱۳: ارسال محمد آبشک از روی ضربه ایستگاهی پس از عبور از مقابل پای بازیکنان دو تیم راهی اوت شد. 

دقیقه ۲۳: هری فوریستر توپ را به داخل محوطه جریمه نساجی مازندران ارسال کرد که آنتونی استکوس توپ را با سینه کنترل کرده ولی در ادامه موفق نشد توپ را به خوبی به سمت دروازه تیم میهمان ارسال کند.

دقیقه ۲۶: سید محمد میری با اشتباه عجیب محمد طیبی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که این بازیکن پس از جا گذاشتن محسن فروزان به عقب پاس داد. در ادامه شوت محمد عباس زاده از روی دروازه تیم میزبان به بیرون رفت. 

دقیقه ۳۲: کارت زرد داور به علی طاهران از تیم تراکتورسازی

دقیقه ۳۳: سجاد آشوری با پاس بلند بازیکنان تیمش در موقعیت خوبی قرار گرفت ولی شوت این بازیکن به تور کنار دروازه تیم میزبان برخورد کرد.

دقیقه ۳۴: دانیال اسماعیلی فر توپ را به سمت دروازه تیم میهمان ارسال کرد که در ادامه هری فوریستر ضربه سر زده و توپ از کنار دروازه حامد لک راهی اوت شد. 

دقیقه ۴۰: (گل اول تراکتورسازی) آنتونی استوکس پس از جا گذاشتن بازیکن نساجی مازندران از فاصله نسبتا دوری نسبت به دروازه تیم مهیمان، توپ را با قدرت زیادی شوت زد که حامد لک نتوانست مانع گلزنی بازیکن خارجی تراکتورسازی شود.

دقیقه ۴۳: کارت زرد داور به مجتبی ممشلی از تیم نساجی مازندران

 دقیقه ۱+۴۵: محمد آبشک از طریق ضربه آزاد پشت محوطه جریمه تراکتورسازی به سمت دروازه محسن فروزان شوت زد که دروازه بان تراکتورسازی توپ را راهی اوت کرد. 

دقیقه ۱+۴۵: ارسال محمد آبشک از سمت چپ زمین مسابقه توپ را به سمت دروازه تیم میزبان ارسال کرد که ضربه محمد سر اهل شاخه مانع رسیدن توپ به مهاجمان نساجی شده و محسن فروزان توانست به خوبی توپ را به اختیار بگیرد.

دقیقه ۵۹: آنتونی استوکس به دنبال ایجاد موقعیت در محوطه جریمه نساجی مازندران بود که با تکل فرشاد فرجی به روی زمین افتاد. داور این دیدار این صحنه را خطای پنالتی تشخیص نداد. 

دقیقه ۶۰: علی عبدالله زاده توپ را به صورت اشتباه دفع کرد که سید محمد میری در موقعیت گلزنی قرار گرفت. داور این صحنه را پنالتی به سود نساجی مازندران اعلام نکرد. 

دقیقه ۶۳: کارت زرد داور به محمد عباس زاده از تیم نساجی مازندران 

 دقیقه ۶۵: سجاد آشوری با پاس در عمق و زیبای محمد آبشک در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی محسن فروزان توانست با خروج به موقع توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه ۶۶: (گل تیم نساجی مازندران) حمیدرضا دیوسالار از سمت چپ زمین مسابقه به محمد مهدی نظری رسیده و این بازیکن توانست توپ را با بغل پا وارد دروازه تیم میهمان کند.  

دقیقه ۷۲: کارت زرد داور به حامد لک از تیم نساجی مازندران

دقیقه ۷۴: مجتبی ممشلی توانست با تکل مقابل شوت علیرضا نقی زاده مقاوت کند تا توپ با ضربه این بازیکن در چهارچوب دروازه قرار نگیرد.

دقیقه ۷۷: مهدی مهدی پور توپ را از طریق ضربه آزاد میانه زمین ارسال کرد که در ادامه با ضربه سر محمد اهل شاخه مواجه شد و دروازه بان تیم میزبان توانست با واکنس خوبی توپ را جمع کند. 

دقیقه ۸۰: کارت زرد داور به محمد مهدی نظری از تیم نساجی مازندران

اتفاق ویژه:

هواداران تیم تراکتور سازی به دلیل محرومیت نتوانستند بازی خانگی تیمشان را از نزدیک تماشا کنند. 

گفتنی است، تراکتورسازی تبریز در جدول رده بندی ۲ امتیازی شد و این اولین امتیاز نساجی در تاریخ لیگ برتر بود. 

وبسایت 90 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس :

03142629718

ایجاد یک زندگی سالم و ارگانیک با محصولات گیاهی ایرانی
فـروش تمام محـصـولات با قـیمـت درج شـده روی کالا 


        

اصــالت کالا : تمامی محصولات از خود کارخانه تولید کننده تهیه و توزیع میگردند.
گارانتی : در صورت عدم تطابق ســفارش مرجــوع و وجه برگشــت داده می شـود.
سیب سلامت : محصولات دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو می باشند .
ارسال مـحــصولات از طریق پست و با جـــعبه و بــسته بندی پســت (دارای پلمپ) 
© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا