.:: مجله طب نما - طرز روشن كردن موها ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

طرز روشن كردن موها

طرز روشن كردن موها
1- ابتدا موهاي سرتان را با شامپويي ملايم بشوييد و آبكشي كنيد سپس موهاي خود را با آب ليموترش كاملا آغشته كنيد و بگذاريد 20 دقيقه بماند تا اثر كند.
2-در ظرفي 2 ليتر آب بريزيد و مقدار 150 گرم گل بابونه و 100 گرم گل گوش موش به آن اضافه  كنيد وبه مدت 5 دقيقه بجوشانيد و بگذاريد سرد شود سپس صاف كنيد از اين جوشانده پس از شستن موها يا شامپوي ملايم و آبكشي كردن،سر خود را خم كنيد و مرتبا با پيمانه اي روي موها بريزيد و شانه بزنيد.
  1. در نيم ليترآب،مقدار 100 گرم گل بابونه و 10 گرم چاي سبز خشك بريزيد و مجموعه را به مدت 5 دقيقه بجوشانيد و درب ظرف را بگذاريد،صبر كنيد تا به طور تدريجي سرد شود سپس صاف نماييد.اكنون به 100 گرم از اين جوشانده 40 گرم آب اكسيژنه اضافه نماييد و پس از شستن موهاي سرتان با يك شامپوي ملايم و آبكشي كردن محلول آماده كم كم روي موهاي سر خود بريزيد و با يك برس نرم،مرتبا شانه بزنيدوبعدها موهارا مرتبا با اين مايع مرطوب نماييد.
  2. طرز ايجاد رنگ موي طلايي ميل به قرمز:به مقدار 50 گرم پودر برگ حنا و 20 گرم پربودات سديم،كم كم آب كافي اضافه نماييد تا رنگ مو و خمير نرمي به دست آيد.ابتدا موهاي سرخود را با يك شامپوي ملايم بشويي.سپس جاهاي لخت سر،گردن مثل پيشاني،شقيقه ها،اطراف گوش وپشت گردن را با وازلين چرب كنيد و بعد رنگ موي ساخته سده را با رقلم مو روي موها بماليد و بگذاريد تا 2 ساعت بسته به موي مورد نظر،روي موها بماندپس از آن موهاي خود را فقط با آب ولرم و بون صابون و شامپو،خوب بشوييد و هفته اي يك بار رنگ زدن را تكرار نماييد.
طرز ايجاد رنگ موي قرمز شا بلوطي:به مقدار 40 گرم پودر برگ حنا،20 گرم پودر گياه نيل و 10 گرم پودر پوست سبز گردو،كم كم آب اضافه نماييد و هم بزنيد تا خمير نرمي به دست آيد. از اين خمير رنگ مو،مانن رنگ موي طلايي فوق استفاده نماييد.

ارتباط با کارشناس طب نما

 


خبرنامه

logo-samandehi
شــماره ​تماس  (هر 24 ساعت 7 روز هفته):

03142629718


تهیه محصولات ازکارخانه،حذف واسطه و قیمت بسیار مناسب
گـــارانـتـی مـــرجــوعــی در صـورت عـدم رضـایــت از خـود کالـا
اسـتـانـدارد و سـیـب ســـلـامـت و کـــد غـذا و دارو مــحـصولـات
ارسـال پــستی ، بــسـته بـــنـدی مـــطـمـــئـن و مــــحفـــوظ کـــالا

تـاریخ تـولیـد و انقضا( حداقـل دو سال ) بـروی تـمامـی کالاها


زندگی سلامت محور با محصولات گـیاهی 

© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا