.:: مجله طب نما - لوسيون پاك كننده پوست صورت ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

لوسيون پاك كننده پوست صورت

1طرز تهيه لوسيون پاك كننده پوست صورت:از لوسيون هاي پاك كننده صورت،به طور روزانه و يا اصولا پس از هر بار آرايش كردن. بايد استفاده كرد.لوسيون را بايد در جاي سرد نگاه داشت.
1-موادي مثل 100 گرم گلاب،20 گرم پودر بادام شيرين،10 گرم آرد جو،20 گرم گليسيرين خالص و 1 گرم اسانس ترنج را در يك ظرف ريخنه و با همزن به خوبي مخلوط كنيد و به عنوان لوسيون پاك كننده پوست صورت به كار ببريد.
2-مي توانيد مقدار 50گرم گلاب،50گرم آب خيارو20گرم گليسيرين را در ظرفي بريزيد و با همزن كاملا مخلوط كنيد و به عنوان لوسيون پاك كننده ي صورت به كار ببريد.
3-30 گرم پودر ميوه شاه بلوط هندي ،20 گرم عسل،30 گرم روغن بادام و 50 گرم گلاب را در يك ظرف بريزيد و با همزن به خوبي مخلوط نماييد و به عنوان لوسيون پاك كننده صورت به كار ببريد.
3-30 گرم پودر ميوه شاه بلوط هندي،20 گرم عسل،30 گرم روغن بادام و50گرم گلاب را در يك ظرف بريزيد و با همزن به خوبي مخلوط نماييد و به عنوان لوسيون پاك كننده صورت به كار ببريد.

طب نما نزدیک به 10 سال است که در ضمینه تولید و عرضه محصولات عطـاری(فرآورده و غیر فرآورده) فعالیت نموده و  مجموعه ای از بهترین ،موثرترین و سالم ترین کالاها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است ، با توجه به حذف واسطه قیمت ها بسیار مناسب و منصفانه بوده وهمچنین امکان گـارانـتـی مرجوعی از کالا خود گواه کیفیت محصولات میباشد.تمامی محصولات دارای اسـتاندارد و سـیـب سـلـامـت ، کد غـذا و دارو و تاریخ تولید و انقضا می باشد. ارسال سفارشات در طـب نما از طـریق پست، باربری و  پیک و با بسته بندی محفوظ و مطمئن صورت میپذیرد .در حال حاضر بسیاری از فروشندگان نیز محصولات مورد نیاز خود را از طب نما تهیه مینمایند.


زندگی سلامت محور با محصولات گـیاهی 

 

خبرنامه

logo-samandehi

دفتر مرکزی : 03142629718


سفارشات تلفنی : 09303030352


© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا