.:: مجله طب نما - رفع عرق زير بغل ::.
آزمون مزاج شناسی
آزمون شناخت پوست
فروشگاه طب نما
پیگیری سفارش

  • ورود

  • ثبت نام

  • 0 کالا

رفع عرق زير بغل

براي رفع عرق زير بغل:هيچگاه از اسپري هاي شيميايي استفاده نكنيد زيرا گاهي سبب آبسه در غدد عرق يا عارضه مي شوند.عرق برگ مورد،برطرف كننده،بوي بد عرق زير بغل و لاي انگشتان است.
1-مقدار 20 گرم از پوست شاخه بلوط دم دار،30 گرم برگ گردو و 20 گرم برگ آويشن دريك ليتر آب بريزيد و به مدت 10 دقيقه بجوشانيد سپس آن را سرد و صاف نماييد روزي 2بار با اين محلول زيربغل خود را شستشو دهيد.
2-در ظرفي مقدار 50 گرم گلاب،50 گرم عرق اسطوخودوس،10 گرم عصاره گياه هامامليس،10 گرم عصاره بلوط دم دار بريزيد و خوب تكان دهيد تا محلول يكنواختي به دست آيد.اين لوسيون با كمي پنبه،روزي 2باربه پوست زير بغل خود بماليد.

طب نما نزدیک به 10 سال است که در ضمینه تولید و عرضه محصولات عطـاری(فرآورده و غیر فرآورده) فعالیت نموده و  مجموعه ای از بهترین ،موثرترین و سالم ترین کالاها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است ، با توجه به حذف واسطه قیمت ها بسیار مناسب و منصفانه بوده وهمچنین امکان گـارانـتـی مرجوعی از کالا خود گواه کیفیت محصولات میباشد.تمامی محصولات دارای اسـتاندارد و سـیـب سـلـامـت ، کد غـذا و دارو و تاریخ تولید و انقضا می باشد. ارسال سفارشات در طـب نما از طـریق پست، باربری و  پیک و با بسته بندی محفوظ و مطمئن صورت میپذیرد .در حال حاضر بسیاری از فروشندگان نیز محصولات مورد نیاز خود را از طب نما تهیه مینمایند.


زندگی سلامت محور با محصولات گـیاهی 

 

خبرنامه

logo-samandehi

دفتر مرکزی : 03142629718


سفارشات تلفنی : 09303030352


© حقوق کپی برداری برای طب نما محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا